Blog

Ilość komentarzy: 110

 1. Kamil Płonka

  Gdyby nie determinacja i zaangażowanie Pauliny pewnie zrezygnowałbym w trakcie i poddał się przegrywając nierówną walkę z systemem 😉 Na szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie. Super podejście do klienta i profesjonalna pomoc. Tak trzymać :)

 2. Inez Adamska

  Ponownie miałam przyjemność współpracować z Pauliną i jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu, wiedzy w temacie bankowości oraz miłego i ciepłego podejścia do klienta. Te wszystkie czynniki składają się na fantastyczną i owocną współpracę. Paulina to osoba, która do klienta podchodzi indywidualnie i potrafi znaleźć wyjście nawet z najbardziej niedogodnej sytuacji klienta. Z czystym sumieniem i uśmiechem na buzi polecam wszystkim Paulinę – to prawdziwy „Przyjaciel finansowy”.

 3. Magdalena Koperczak

  Serdecznie polecam Panią Paulinę! Dzięki Jej doświadczeniu i ogromnej wiedzy, otrzymanie kredytu mieszkaniowego było czystą formalnością :) Pani Paulina posiada wspaniałą cechę jaką jest cierpliwość. Potrafi znaleźć rozwiązanie do każdej sytuacji. Podsumowując: Jest Najlepsza!

 4. Konrad Wojciechowski

  Z czystym sumieniem polecam Panią Paulinę. Praktycznie na wszystkie napotkane po drodze problemy znajduje kilka rozwiązań, tak aby wybrać najodpowiedniejsze w danej sytuacji. Pani Paulina nie tylko doradza, ale też skrupulatnie wszystko tłumaczy, tak żeby decyzja o kredycie na mieszkanie (a o taki się starałem) była podjęta bez wahania. Oczywiście kredyt dostałem, na takich warunkach, o które się ubiegaliśmy – to głównie zasługa Pani Pauliny :). Ponadto pomogła mi też w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia. Jeśli już trafiliście na tą stronę to łapcie za telefon :)

 5. Agata Podrucka

  Jeżeli ktoś szuka fachowca w dziedzinie finansów Pani Paulina Ostrowska jest najodpowiedniejsza osoba. Obiektywne doradztwo pod kontem wyboru najodpowiedniejszego produktu, błyskawiczne załatwienie spraw formalnych, a dopełnieniem jest przemiła osobowość. Dziękuję za pomoc i z całego serca polecam 😊

 6. Iwona Adamska

  Po raz kolejny miałam przyjemność skorzystać z wiedzy i umiejętności Pauliny.
  Jej ogromna wiedza na temat produktów banków ułatwiła dopasować moje możliwości do odpowiedniej oferty. To skraca czas i potęguje poczucie zaopiekowania. Jej uśmiech, profesjonalizm i kompetencje oraz zaangażowanie powoduje szybkie załatwienie sprawy. Serdecznie polecam wszystkim Paulinę.

 7. Urszula

  Polecam gorąco Panią Paulinę – kompetentna i fachowe podejście do sprawy kredytu !

 8. Bożena i Piotr M

  Gorąco polecamy Panią Paulinę. Działa bardzo szybko, profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem, a przy tym jest niezmiernie miła, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Doskonale orientuje się w ofertach banków. Ku naszemu zaskoczeniu cały proces od wyboru oferty do złożenia wniosku trwał zaledwie kilka godzin. Dziękujemy i szczerze polecamy !

 9. Asia i Paweł Ulejczyk

  Serdecznie polecamy! Profesjonalna, zaangażowana, z ogromną wiedzą. Cierpliwa, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Szybko i sprawnie odpowiada na maile.

 10. Paweł Brzeziński

  Gorąco polecam Panią Paulinę :) Dzięki temu zaoszczędzisz wiele czasu i dostaniesz do wyboru najlepszy produkt/usługę skrojoną do Twoich potrzeb. Pełen profesjonalizm i szybkość działania!

1 9 10 11

Zostaw referencje:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *