Mateusz Piotrowski

Courses

Testowy kurs

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit tincidunt diam sodales consequat dignissim id magna purus lacus conubia aptent curabitur senectus auctor integer placerat

Instructor:  Mateusz Piotrowski
already started
Polski
1,230.00

Details

Brak komentarzy

 1. Sandra

  Bardzo profesjonalna, chętna do pomocy i przy tym niezwykle ludzka i ciepła! Ogromnie cierpliwa 😉 Polecam!

  1. Paulina Ostrowska

   Bardzo dziękuję 🙂

 2. MM

  Serdecznie polecam Panią Pauline wszystkim osobom które chcą wziąć kredyt. To osoba kompetentna, doświadczona, z ogromną wiedzą i przede wszystkim dobrym sercem. Polecam !
  P.S. Dziękujemy za poradę 😊

  1. Paulina Ostrowska

   Do usług 🙂 Polecam się na przyszłość 🙂 Życzę szybkiej spłaty kredytu 🙂

 3. Mateusz Talma

  Pani Paulina to fachowy doradca. Bardzo angażuje się w cały proces i stara się dostosować strategię do indywidualnych potrzeb klienta. Wyśmienity kontakt, dostępność i pomoc w zasadzie w pełnym wymiarze godzinowym. Duża elastyczność, cierpliwość i profesjonalna opieka nad klientem co w dzisiejszych czasach jest wielka rzadkością. Gorąco polecam.

 4. Dariusz

  Jakby to opisać?
  1. Doświadczenie – ogromne – na każde zadane pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. 2. Lubię konkrety – Pani Paulina tym bardziej. 3. Trudne sytuacje – dla niej nie istnieją. 4. Szacunek- Pani Paulina wspaniale porusza się w systemach bankowych i zna wszystkich. Developer o moim doradcy -“…takiego prężnego i sprawnego doradcy można tylko pozazdrościć.”5. Duma – to mało powiedziane – czułem się mega komfortowo z Panią Pauliną. Bardzo dziękuję za szybkie i sprawne działanie – bezpieczne “poprowadzenie za rączkę”. Wszystkiego Dobrego!

 5. Anna K.

  Załatwianie wszystkich formalności związanych z kredytem jest dużo prostsze dzięki Paulinie. Wszystko zrozumiale wyjaśni i dba by wybrać jak najkorzystniejsze rozwiązania. Bardzo polecam!

 6. Renata

  Z pełnym przekonaniem polecamy Panią Paulinę. Jej profesjonalizm, kompetencja oraz zaangażowanie pozwoliły nam szybko i sprawnie przejść przez wszystkie etapy związane z przyznaniem kredytu hipotecznego. Dodatkowo jej uśmiech, cierpliwość oraz umiejętność wytłumaczenia nawet zawiłych kwestii w prosty i przystępny sposób jest nieoceniona. Potrafiła znaleźć rozwiązanie do każdej sytuacji.
  Pani Paulino, bardzo dziękujemy za zaangażowanie, wparcie i skuteczność w przyznaniu kredytu, a innym serdecznie polecamy!!!
  Renata i Tomek R.

1 11 12 13