Blog

komentarzy 114

 1. Magdalena Szpilman

  Paulina to specjalistka najwyższej klasy! Kredyty hipoteczne, firmowe… Gdy tylko w moim życiu dzieją się zmiany wymagające podejmowania decyzji finansowych, zawsze dzwonię do Pauliny. Nigdy mnie nie zawiodła i zawsze proponowane przez nią rozwiązania były najlepszymi z możliwych! Do tego wspaniale czuwa nad całym procesem udzielania pożyczki, od początku do końca. Nigdy niczym nie musiałam się przejmować ani stać się ekspertem w sprawach, na których się nie znam… Paulina wszystkiego się dowie, kompetentnie i w zrozumiały spisów wytłumaczy i jeszcze zajmie się wszystkimi formalnościami! Jest cudowna!

  1. Paulina Ostrowska

   Bardzo dziękuję za tak piękną referencję 🙂 Praca dla takich klientów jak Ty Madziu jest olbrzymią przyjemnością 🙂 Najlepszego kochana 🙂

 2. Katarzyna

  Pani Paulina jest osobą z dużym doświadczeniem jeżeli chodzi o kredyty hipoteczne. W prosty i jasny sposób potrafi wytłumaczyć osobie , która kompletnie sie na tym nie zna wszystkie niezbędne terminy i pokierować tak, by zainteresowany wiedział jakie kroki powinien podjąć ubiegając się o kredyt mieszkaniowy. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia. Polecam .

 3. Tomek

  Bardzo pozytywna i szczera osoba. Na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i nie owija w bawełnę tylko stawia sprawę jasno. Bankowo jeszcze będę korzystać z przywileju kontaktu!

1 10 11 12

Zostaw referencje:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *