Referencje

Pracuję na poleceniach. Moim klienci zostawili postanowili zostawić opinię o mnie. Jeśli uważasz, że spełniałam Twoje oczekiwania, zostaw proszę tutaj swoją opinię.

 

Agata Kostro-Olechowska

Paulinę znam od kilku lat i wiedziałam czym się zajmuje. Zaskoczeniem dla mnie było, że potrafiła profesjonalnie oddzielić naszą znajomość od spraw zawodowych. Nie będę się rozpisywała o znalezieniu najlepszej oferty kredytowej, to oczywiste w Jej przypadku. Chcę napisać jedno: bardzo obawiałam się, że nie będę mogła wyjechać na wcześniej zaplanowany 3-tygodniowy urlop za granicę, a po powrocie było wszystko perfekcyjnie domknięte i załatwione (pomimo kłopotów z bankiem i co najdziwniejsze nie z bankiem kredytującym), dzięki Jej zaangażowaniu i znajomości systemu bankowego. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Przyjaciela Finansowego w osobie Pauliny Ostrowskiej. Paulina jeszcze raz dziękuję! POLECAM wszystkim potrzebującym. Agata

Aleksandra Kąca

Inteligentna, ciepła, empatyczna i sympatyczna osoba z tej Pani Pauliny;)))) . Posiada dużą wiedzę i doświadczenie z zakresu finansów ,kredytów , prawa i życia. I to co najważniejsze- jest szczera i uczciwa, nie nabija ludzi w butelkę, nie obiecuje złotych gór , nie zwodzi, dobrze doradza, ostrzega przed złymi decyzjami. Gdyby wszyscy doradcy finansowi byli tacy jak Pani Paulina, świat byłby piękniejszy. Z czystym sercem polecam usługi Pani Pauliny każdemu.

Piotrek

Wielki chodzący profesjonalizm. Wiedza niczym encyklopedia. Bardzo profesjonalnie ale jednocześnie z żartem podeście do kredytu… Naprawdę polecam !!

Agnieszka Pruszewska

Paulina dała mi się poznać jako rewelacyjny doradca i prawdziwy profesjonalista, który angażuje się w wykonywaną pracę szukając najlepszych rozwiązań. Pomogła mi znaleźć i uzyskać finansowanie na realizację kluczowego dla mnie projektu, wykazując się przy tym ogromnym doświadczeniem i głęboką wiedzą. Jestem przekonana, że Paulina spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Joanna

Przed wzięciem kredytu byłam przerażona, ile to załatwiania, głowienia się nad tym, co oznacza to czy tamto w języku prawniczym. Dzięki P.Paulinie wszystko stawało się proste, wiele za mnie zostało zrobione, a jeszcze niespodziewanie – płacę mniejsze odsetki – taki miły efekt zaskoczenia, ponieważ brałyśmy wspólnie pod uwagę – przezornie skrajne sytuacje. Ponieważ jestem wzrokowcem, więc z radością przyjęłam metodę przedstawiania wszystkiego na wykresach. Czułam się bezpiecznie we wszelkich podejmowanych działaniach. Fachowiec czuwał nad wszystkim! Polecam!!!!!

Marcin

Polecam! Pani Paulina to profesjonalistka w swoim fachu. Wytłumaczy, doradzi i pokieruje całym procesem kredytowania od a do z. Posiada ogromną wiedzę i znajomość rynku. Dodatkowo jest przemiłą i przesympatyczną osobą. Aż chce się wziąć kolejny kredyt! 🙂

TRĄBA MAGDALENA

Panią Paulinę poleciał mi znajomy, który “brał” z Panią Pauliną już dwa kredyty i za każdym razem był bardzo zadowolony z jej pomocy. Wsparcie Pani Pauliny, nie tylko merytoryczne (bo jak mawia sama Pani Paulina, kredyt hipoteczny jest równie stresujący co ślub) było dla mnie nieocenione. Pani paulina była w stanie załatwić szybko i to na wczoraj, a do tego potrafiła wytłumaczyć nawet zawiłe kwstie w prosty i zrozumiały sposób. Dodakowo, w swoim otoczeniu grono profesjonalistów, którzy byli w stanie mnie wesprzeć również w kwestii ubezpieczeń (p. Diana Sugier), zajęli sie kwestiami formalnej umowy sprzedaży  (świetna notariusz – P. Milena Stępień – Jachowicz i wykonali operat szacunkowy kupowanego mieszkania. Podsumowując, gorąco polecam każdemu doradztwo Pani Pauliny i jestem pewna, że ze wszystkimi kwestiami finansowymi będę zwracała się do Pani Pauliny

TRĄBA MAGDALENA